Держгеонадра виставила на аукціон 18 нових ділянок

08 Квітня 2020

Загалом з початку року інвесторам запропонували торги по 30 обєктах

У системі електронних аукцонів Prozorro.Продажі опублікували 18 нових лотів, у тому числі вісім нафтогазових обєктів, а також родовища із покладами бурштину, граніту, кварцового піску, пегматиту, пісковиків, глини, підземних питних вод. Загальна початкова вартість спецдозволів, виставлених на аукціони — 336 109,51 тис. грн. Загалом з початку року на електронні торги виставили тридцять об’єктів, 22 з яких були номіновані самими надрокористувачами. 

«Інвестиційний атлас працює у посиленому режимі, ми постійно актуалізуємо інформацію у ньому, формуємо цікаві пропозиції для інвесторів, зараз таких пропозицій уже 134 — повідомив голова Держгеонадр Роман Опімах. — Уся інформація у Атласі доступна у режимі онлайн, кожен охочий долучитися до розробки українських надр може обрати привабливу ділянку та ініціювати її на аукціон, або номінувати на електронні торги ділянку за власною ініціативою. Закликаємо потенційних інвесторів звернути увагу на можливості, які пропонує Служба, і, зі свого боку, будемо створювати сприятливі умови для розвитку видобувної галузі». 

Як повідомили у Службі, станом на сьогодні до Держгеонадр надійшло більше шістдесяти заяв на участь в аукціонах, у тому числі заяви на номінацію нових об’єктів. Наразі вони проходять експертизу Геоінформу України та будуть направлені на розгляд Мінекоенерго для їх винесення на найближчі торги. 

Раніше очільник Держгеонадр наголошував, що ліцензії на розробку надр необхідно видавати тільки за результатами відкритих електронних торгів, окрім виключних випадків, які чітко передбачені законом. 

Нагадаємо, цьогоріч планують провести шість аукціонів із продажу спецдозволів. Обмежувальні заходи, запроваджені у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 не вплинуть на графік онлайн-торгів.  

Перейти до вмісту