Держгеонадра виставила на ProZorro ще 9 нафтогазових ліцензій

18 Березня 2019

Держгеонадра через ProZorro виставила на продаж ділянки з покладами нафти та газу розташованих в трьох областях України. Про це повідомляє очільник Служби Олег Кирилюк.

“Сьогодні на сайті «Прозоро.Продажі» ми виставили на торги 9 лотів з покладами вуглеводнів. Початкова вартість ділянок сягає до 100 млн грн. Дані арен розміщені в трьох областях загальною площею близько 2 тис кв. км., а термін використання спеціальних дозволів становить 20 років. Від імені Держгеонадр запрошую потенційних інвесторів звернути увагу на підготовлені нами ділянки надр та приймати участь в електронному аукціоні. Результати торгів ми дізнаємось в день проведення – 18 червня”, – заявляє О. Кирилюк.

Держгеонадра оголосила дані про такі ділянки:

– 4 ділянки – Харківська, Дніпропетровська обл. (Кохівська, Роздолівсько-Успенівська 1, Роздолівсько-Успенівська 2, Орільсько-Брусівська).

– 5 ділянок – Івано-Франківська обл. (Гошівська, Болехівсько-Смолянська, Східно-Космацька, Південно-Сливкинська, Ясенська).

Всього на даний момент Державна служба геології та надр підготовила 26 ділянок з покладами вуглеводнів.

Загалом на 2019 рік Держгеонадра планує виставити 70 ділянок надр. З яких, 30 нафтогазових ділянок з початковою ціною лотів 2 млрд грн та прогнозованими ресурсами, які складають 130 млрд куб м газу, і площею в 5 тис. кв. км. та 40 ділянок з покладами інших корисних копалин.

Нагадаємо, восени 2018 року було погоджено на законодавчому рівні, що з 1 січня 2019 року в Україні всі ділянки надр будуть надаватися виключно на конкурсній основі через систему відкритих електронних торгів Прозоро.Продажі.

Як повідомлялося, 6 березня відбувся перший пілотний нафтогазовий онлайн-аукціон в системі ProZorro.Продажі.

З переліком ділянок, які пропонуються на аукціоні можна ознайомитись за посиланнями:

Перейти до вмісту