Держгеонадра виставлятиме на продаж спецдозволи на майданчику УЕБ через систему Прозоро.Продажі

28 Листопада 2018

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Сьогодні, 28 листопада тимчасово виконуючий обов’язки Голови Державної служби геології та надр України Олег Кирилюк та голова біржового комітету ТБ «Українська енергетична біржа» Олексій Дубовський підписали договір, згідно якого Державна служба вноситиме лоти з продажу дозволів на користування надрами через електронний майданчик ТБ «Українська енергетична біржа».

За словами керівника Держгеонадр Олега Кирилюка, запровадження системи електронних аукціонів через систему Прозоро.Продажі на майданчику УЕБ забезпечить новий рівень якості обслуговування потенційних надрокористувачів. Також Кирилюк наголосив, що система електронних торгів працюватиме в режимі реального часу для необмеженого кола осіб.

«В режимі реального часу буде здійснюватися збір, візуалізація та зберігання інформації про об’єкти торгів, проводитиметься авторизація учасників торгів, а також надання, зіставлення і прийняття їх цінових пропозицій. Електронний формат зможе залучити максимальну кількість учасників. Будь-який користувач мережі Інтернет матиме можливість спостерігати за процесом розпорядження надрами, які є власністю українського народу», – запевнив очільник Служби.

[/vc_column_text][us_separator type=”invisible” thick=”3″][us_single_image image=”15126″ size=”full” align=”center”][us_separator type=”invisible” thick=”3″][vc_column_text]

Договір був підписаний під час «воркшопу», який було присвячено обговоренню нової процедури проведення зазначених аукціонів шляхом електронних торгів, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України №848 від 17.10.2018р.
В ході семінару голова біржового комітету ТБ «Українська енергетична біржа» Олексій Дубовський зазначив, що Державна служба геології та надр України може розраховувати на підвищення ефективності реалізації дозволів залучивши такого досвідченого оператора.

«Наш електронний майданчик sale.ueex.com.ua є абсолютним лідером за обсягами продажів серед майданчиків системи Прозорро.Продажі, де реалізував активів на загальну суму понад 1,1 млрд. грн. Крім того, більшість учасників нафтогазового ринку України вже тривалий час продають та закуповують енергоресурси саме на нашій електронній платформі. Ми маємо досвід роботи не лише з вітчизняними профільними підприємствами, а й з представниками інших держав, які зацікавлені інвестувати свої кошти в нашу державу», – зазначив голова біржового комітету ТБ «Українська енергетична біржа» Олексій Дубовський.
Захід було організовано Американською торговельною палатою в Україні спільно з Асоціацією газовидобувних компаній України.

Нагадаємо, 27 листопада Державна служба геології та надр України розпочала експериментальний проект з Державним підприємством «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ». Протягом року у рамках проекту в системі ProZorro.Продажі з’являтимуться лоти у вигляді спеціальних дозволів на користування надрами. 4 грудня поточного року в ProZorro.Продажі з’являться перші 10 лотів з продажу прав на користування надрами.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту