Держгеонадра впроваджують сучасні адміністративні послуги

12 Лютого 2020

Пріоритетним напрямком роботи Служби є забезпечення якісного сервісу для надрокористувачів

Державна служба геології та надр України є учасником експериментального проекту щодо спрощення процесу перевірки факту оплати адміністративних та інших послуг з використанням програмного продукту «check», запровадженого Кабінетом Міністрів України до 31.12.2021.

Актуальні реквізити для сплати за видачу спеціальних дозволів містяться за посиланням: https://www.geo.gov.ua/nadrokorystuvannya/rekvizyty-dlya-splaty-zboru.

Перевірити факт оплати збору за видачу спеціальних дозволів на користування надрами та кошти від продажу таких дозволів по коду квитанції можна за посиланням: https://check.gov.ua/

Згідно п.13 «Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами» суб’єкт господарювання повинен сплатити у повному обсязі збір за надання дозволу протягом 45 календарних днів з дати відправлення повідомлення про прийняття рішення про надання дозволу.

У разі несплати в установлений строк збору за надання дозволу суб’єкт господарювання, щодо якого прийнято рішення про надання дозволу відповідно до пункту 8 цього Порядку, втрачає право на його отримання, а відповідне рішення скасовується.

«Впровадження сучасних електронних адміністратитвних послуг є ключовим пріоритетом Держгеонадр. Вони покликані зробити сферу надрокористування прозорою та зрозумілою для інвестора», – наголосив Голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах.

Нагадаємо, у Службі запустили Єдине вікно надрокористувача, що допоможе малому та середньому бізнесу в підготовці пакету документів необхідних для отримання, продовження та внесення змін у спеціальні дозволи на користування надрами.

Перейти до вмісту