Держгеонадра залучатимуть до спільних проектів науковців та студентів Інституту геології

16 Липня 2020

Інститут геології Київського національного університету ім. Т.Шевченка та Держгеонадра підписали Меморандум про співпрацю

З метою об’єднання інтелектуального, творчого та організаційного потенціалу Державної служби геології та надр та наукового інституту «Інститут геології» національного університету ім. Т.Шевченка, сторони домовилися: розвивати співпрацю з передовими міжнародними організаціями у сфері геології, розширювати участь у міжнародних науково-дослідних проєктах, проводити спільні наукові та освітні заходи.

«Ми зацікавлені у тому, аби студенти вже на етапі навчання долучалися до роботи, проходили практику або стажування на підприємствах, що підпорядковуються Службі, або у самій Службі, адже потреба в оновленні кадрового потенціалу галузі на сьогоднішній день стоїть дуже гостро, — каже голова Держгеонадр Роман Опімах. — Переконаний також, що ті підприємства Держгеонадр, які займаються науково-дослідною дільністю радо співпрацюватимуть із науковцями Інституту. Спільна наукова та освітня робота матиме потужний позитивний ефект на популяризацію геологічної галузі та закладе міцний фундамент для її розвитку майбутніми поколіннями».

«Ви можете розраховувати на нас: увесь потенціал Інституту і навіть на потенціал університету», — запевнив директор Інституту геології Київського національного університету ім. Т.Шевченка Сергій Вижва.

Він зазначив, що вже зараз четверо студентів проходять практику у Держгеонадрах та висловив сподівання, що їх кількість буде більшою.

Меморандум, який підписано на п’ять років, сприятиме забезпеченню розвитку вітчизняної мінерально-сировинної бази, нарощуванню запасів корисних копалин, підготовці висококваліфікованих фахівців в геологічній галузі, — переконані партнери.

Перейти до вмісту