Держгеонадра запропонувала понад 80 об‘єктів для інвестування

18 Грудня 2019

[vc_row height=”auto”][vc_column][vc_column_text]Кількість площ, запропонованих у Інвестиційному атласі надрокористувача зросла до вісімдесяти трьох[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”20626″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]Протягом тижня з моменту презентації Інвестиційного атласу надрокористувача кількість об‘єктів, доступних для ініціювання на аукціон зросла до 83, серед них 23 площі із вуглеводневою сировиною, сім площ у категорії металічних корисних копалин та п‘ятдесят — у категорії неметалічних корисних копалин. У Держгеонадрах кажуть, що інформація у Атласі постійно оновлюється та актуалізується, тож і перелік родовищ для інвестування зростає.

«Ми працюємо над тим, аби зацікавити потенційного інвестора вкладати кошти у розробку покладів корисних копалин, а для цього йому потрібно запропонувати конкретні об‘єкти та надати усю необхідну геологічну інформацію, опираючись на яку він зможе прийняти рішення про участь в аукціоні. Саме для цього ми створили Інвестиційний атлас надрокористувача. Це своєрідний путівник для інвестора, — каже голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах. — Плануємо, що найближчим часом кількість ділянок, запропонованих у Атласі сягне ста, але зупинятись на цьому не збираємось». [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”20627″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]Як пояснив очільник Служби, потенційний покупець може ініціювати проведення аукціону по родовищах, запропонованих Держгеонадрами. Водночас, якщо бажаної ділянки у Атласі немає, її можна номінувати на електронні торги.

«Плануємо, що аукціони на отримання ліцензій відбуватимуться що два-три місяці, — зауважив Роман Опімах. — Важливо, що цей процес буде абсолютно відкритим та прозорим і кожен охочий зможе спостерігати за проведенням торгів у режимі онлайн». [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”20628″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]Нагадаємо, 6 грудня у прес-центрі Уряду презентували Інвестиціний атлас надрокористувача. Його створили спільно із ДНВП «Геоінформ України», НАК «Надра України», ДГП«Укргеофізика» та УкрДГРІ. Усі об‘єкти у Атласі розподілили по шістьох кошиках — за видами корисних копалин.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту