Держгеонадра запрошує студентів на стажування

09 Січня 2020

[vc_row height=”auto”][vc_column][vc_column_text]У Державній службі геології та надр відкривають можливості для випускників ВУЗів[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”20107″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]Державна служба геології та надр України ініціює створення вакантних посад для випускників вишів. Зокрема, найближчим часом студентам буде запропоновано пройти місячну практику із можливістю подальшого працевлаштування за обраним напрямком. Щоб пройти стажування, необхідно мати диплом бакалавра та знати англійську мову на середньому рівні (intermediate). Наявність профільної геологічної освіти вітається. У Службі переконані, що взаємодія із молодим поколінням професіоналів дасть змогу якісно оновити кадри, а також стане поштовхом для тих, хто хоче розвиватися у сфері геології.

«На попередніх місцях роботи я проводив подібну практику — ми запрошували студентів, які хотіли більше дізнатися про діяльність нафтогазового ринку, спробувати свої можливості у цій сфері і отримати непоганий досвід та практичні знання, — згадує голова Держгеонадр Роман Опімах. — Переконаний, що така практика є взаємовигідною: випускники отримують досвід та мають змогу перевірити дієвість отриманих у вузі теоретичних знань, а Служба зможе відібрати перспективних випускників та запропонувати їм цікаву роботу і можливості для професійного розвитку. Ми оновлюємо не тільки інструменти взаємодії із надрокористувачами (діджиталізація та онлайн доступ до геологічних даних), ми перш за все оновлюємося зсередини, ми стаємо відкритими». [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”20347″ align=”center”][vc_column_text]Детальніше про можливості пройти стажування стане відомо найближчим часом.

Нагадаємо, під час свого призначення на посаду голови Держгеонадр Роман Опімах заявив, що головними принципами у роботі будуть прозорість та відкритість, а також запевнив, що кадровий склад Служби буде оновлено.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту