Держгеонадра запустили VII аукціони з продажу спецдозволів

15 Вересня 2020

Сьогодні Служба виставила на електронні торги десять об’єктів

Державна служба геології та надр України розпочала прийом заявок на участь у VII аукціоні з продажу спецдозволів, який відбудеться 3 листопада. На електронні торги виставили десять ділянок із покладами фосфоритів, бурштину, кварцового піску, вапняків, граніту та марганцевої руди. Повний перелік інвестиційних пропозицій виглядає так:

Крім того, днями оновили перелік об’єктів у Інвестиційному атласі надрокористувача: його доповнили сімома бурштиновими пропозиціями на Рівненщині. Потенційні інвестори можуть ознайомитися із детальною інформацією щодо запропонованих площ та ініціювати будь-яку із них на аукціон.

«Ми постійно працюємо над актуалізацією Інвестиційного атласу, — прокоментував голова Держгеонадр Роман Опімах. — Сервіс налічує вже понад 230 об’єктів, які можна легко ініціювати на аукціон, або, якщо ви не знайшли у переліку пропозицій цікаву площу, можете самостійно номінувати свою. Наразі усі аукціони формуються, виходячи із зацікавленості ринку, тобто ми виставляємо на електронні торги ті об’єкти, які були номіновані або ініційовані надрокористувачами».

Нагадаємо, завтра об 11:00 стартують VI електронні торги: надрокористувачі змагатимуться за п’ять ділянок із покладами бурштину та підземних вод, спостерігати за аукціоном можна у режимі онлайн на сайті Prozorro.Продажі.

Перейти до вмісту