Держгеонадра зміцнюють діалог із Держрегуляторною службою

03 Березня 2021

Домовились про продовження плідної роботи над удосконаленням і спрощенням законодавства для надрокористувачів

Відбулася робоча зустріч Романа Опімаха та голови Державної регуляторної служби України Олексія Кучера. Керівники обговорили актуальні питання співпраці та напрями реформ у частині спрощення регулювання адміністративних та бізнес-процесів на загально державному та регіональному рівнях.

«На порядку денному наших установ є оновлення профільного законодавства, зокрема впровадження однозначності та прибирання дублюючих моментів у формах Актів перевірок підприємств Держгеоконтролем, – повідомив Роман Опімах – Також ми запланували вже найближчим часом оновити Правила розробки нафтогазових родовищ з метою остаточного приведення цього документу до сучасних міжнародних стандартів та кращих галузевих практик».

Держгеонадра працюють над постійним підвищення прозорості галузі та спрощенням роботи надрокористувачів, зокрема діджиталізують регулювання адмінпослуг в індустрії. Це дозволить створити відкрите та конкурентне середовище для усіх гравців ринку, дасть поштовх до потужного залучення інвестицій в розробку українських надр та збільшення податкових відрахувань в бюджети усіх рівнів.

Сторони домовилися про обмін досвідом та підтримання постійного діалогу, а також про започаткування кількох спільних ініціатив у майбутньому.

Перейти до вмісту