Держгеослужба взяла участь у засіданні CEEC Scout group

14 Травня 2021

Члени об’єднання обмінялися досвідом реалізації власних проєктів, окреслили напрями співпраці та презентували послуги з розвідки та видобутку вуглеводнів

Відбулася онлайн-зустріч членів Об‘єднання провідних нафтогазових компаній Центральної та Східної Європи й Каспійського регіону Scout Group, до якої долучився голова Державної служби геології та надр України. Під час виступу Роман Опімах презентував ключові напрями діяльності Служби та поінформував про інвестиційні можливості України. Зокрема, він розповів про проведені нафтогазові аукціони та виставлення нових ділянок на електронні торги, укладання угод про розподіл продукції та відновлення масштабних вуглеводневих проєктів.

«Наприкінці минулого року було підписано вісім угод про розподіл вуглеводневої продукції, за якими мінімальні інвестиційні зобов‘язання перевищують 400 мільйонів доларів США на площі близько 10 тис. кв. км. Триває робота з погодження ще трьох проєктів угод, після чого ми також очікуємо на їх підписання. Також було покладено початок розблокування УРП на Юзівській площі, що займає понад 7500 кв. км. На ній близько десятиліття роботи не велися, – розповів голова Держгеонадр. – Нині Україна пропонує понад 20 тисяч квадратних кілометрів для розвідки та видобутку нафти і газу. Мова йде про Олеську площу, на яку НАК «Надра України» шукає партнера для реалізації УРП, та про вуглеводневі об’єкти підготовлені для електронних торгів».

Учасники наради, серед яких були урядові організації та представники бізнесу з Італії, Хорватії, Албанії, Польщі та інших країн, розповіли про досягнення в нафтогазовій індустрії, презентували власні інвестиційні можливості, а також послуги з геолого-розвідувальних робіт і видобутку вуглеводнів.

«Це найбільша регіональна зустріч представників нафтогазової галузі, що оперують у Центральній та Східній Європі, а також у Каспійському регіоні. Участь у такому заході – це позитивний сигнал від міжнародної спільноти, і я пишаюся тим, що результати нашої роботи сприяють зростанню довіри до України та її інвестиційної привабливості», – вважає Роман Опімах.

Об’єднання провідних нафтогазових компаній Центральної та Східної Європи та Каспійського регіону створене в 1994 році. Нині CEEC Scout group налічує 70 членів, серед яких провідні нафтогазові компанії та державні установи.

Нагадаємо, Державна служба геології та надр України долучилася до європейської організації European Battery Alliance. Членами ЕВА є понад 600 учасників, це суб’єкти промислової та інноваційної діяльності.

Перейти до вмісту