Держгеонадра оголосили 14 аукціон у 2021 році

29 Липня 2021

На аукціон виставили 14 ділянок надр, їх загальна стартова вартість становить 22 654 356 грн

Державна служба геології та надр України оголосила проведення 14 аукціону, на який запропонувала сім спеціальних дозволів на користування надрами з метою геологічного вивчення та дослідно-промислової розробки торфу, каоліну первинного, мармуру, підземних вод, глини, вапняку, шість ліцензій для геолорозвідки з подальшим видобуванням бурштину, а також одну для видобування граніту, чарнокіту, мігматиту. Всі об’єкти номіновані надрокористувачами.

Торги відбудуться 17 вересня 2021 року та проходитимуть на платформі Прозорро.Продажі в режимі реального часу.

«Надання спецдозволів на підставі чесних конкурентних змагань інвесторів — принципова позиція Держгеонадр, — наголосив Роман Опімах. — Електронні аукціони гарантують прозорість і справедливу ціну за право користуватися надрами, створюють рівні умови для всіх учасників ринку».

Перелік ділянок надр, які Держгеонадра виставили на 14 аукціон:

З початку року Державна служба геології та надр України оголосила вже чотирнадцять аукціонів, на які запропонувала 161 лот. За результатами проведених електронних торгів продано 108 спеціальних дозволів на майже 470 мільйонів гривень. Ці кошти надходять безпосередньо до Державного бюджету України.

Нагадаємо, 18 серпня Державна служба геології та надр України проведе аукціони з продажу 13 ділянок надр з покладами кам’яного та бурого вугілля, бурштину, граніту, габра, каоліну вторинного піску, сировини піщано-гравійної.

Перейти до вмісту