Держгеонадра оголосили перший аукціон у 2022 році

14 Грудня 2021

Торги з продажу 12 ділянок надр відбудуться 1 лютого 

Державна служба геології та надр України оголосила проведення 1 аукціону 2022 року, на який запропонувала 12 ділянок надр з покладами бурштину, андезиту, підземних вод, підземних мінеральних природних столових вод, піску, мігматиту, граніту, піску кварцового. Загальна початкова вартість лотів становить 2 512 178 гривень. Торги заплановані на 01 лютого 2022 року та проходитимуть на платформі Прозорро.Продажі в режимі реального часу. Всі об’єкти номіновані надрокористувачами.

«Відкриті електронні торги гарантують чесний та об’єктивний результат конкурентних змагань, а Держгеонадра мають змогу продати ліцензію за ринковою вартістю і залучити більше коштів, – переконаний Голова Служби Роман Опімах. – Ми оголошуємо аукціони тільки на ті лоти, які цікаві надрокористувачам. У 2021 році провели вже 17 аукціонів, за результатами яких продали 174 лоти на понад мільярд гривень. Ці кошти надходять безпосередньо до Державного бюджету України».

Перелік ділянок надр, які запропоновані на перший аукціон 2022 року:

 1. Ділянка Ольжине, бурштин
 2. Андріївське родовище, андезит
 3. Ділянка Озле, бурштин
 4. Ділянка надр у м. Бережани (свердловина № 1), підземні мінеральні природні столові води
 5. Ділянка «Верке» (проєктна свердловина № 1-МВ), підземні води
 6. Солочинська ділянка (проектна свердловина № 1-С), підземні води 
 7. Ділянка з проявом Клиновий, пісок кварцовий
 8. Ділянка надр урочище Хмелев Яр, де розташована свердловина № 2, підземні води
 9. Ділянка Бродок, бурштин
 10. Східно-Вільшанська ділянка, пісок
 11. Згарівська ділянка, граніт, мігматит
 12. Ділянка Янівська, граніт, мігматит

Нагадаємо, 24 грудня відбудуться 18-ті аукціони, які проводять Держгеонадра в 2021 році. Надрокористувачам запропонували 12 ділянок надр з покладами підземних вод, піску, вапняку, піщано-гравійної сировини, каоліну первинного та вторинного, торфу, пісковику, лабрадориту. Інвестори можуть подати заяви про участь в електронних торгах до 20 години 23 грудня.

Перейти до вмісту