Держгеонадра презентували новий офіційний сайт

29 Червня 2021

Ініціатива покликана спростити доступ користувачів до інформації та зробити користування сайтом зручнішим і зрозумілішим

Одним з пріоритетних напрямів роботи Державної служби геології та надр України є повернення довіри шляхом подолання корупції та спрощення доступу до інформації про функціонування галузі. Це завдання можливо виконати, серед іншого, шляхом впровадження сучасних онлайн-сервісів.

З метою забезпечення наповнення офіційного веб-сайту даними у повній мірі, уникнення дублювання інформації, а також забезпечення сучасних підходів у роботі органу, Державна служба геології та надр України розробила новий веб-сайт

«Впровадження сучасних електронних адміністративних послуг є ключовим пріоритетом Держгеонадр. Вони покликані зробити сферу надрокористування прозорою та зрозумілою», – наголосив Голова Держгеонадр Роман Опімах.

Також Державна служба геології та надр України є держателем Державного геологічного порталу. Це ресурс, який об’єднує всі необхідні надрокористувачу бази даних та реєстри.

Держгеонадра анонсували розробку та впровадження електронного кабінету надрокористувача в липні 2021 року. Вхід до е-кабінету буде здійснюватися через офіційний веб-сайт Державної служби геології та надр України, а також через Державний геологічний портал.

«Держгеонадра перетворюються на прозору сервісну установу, яка створює комфортні умови для залучення інвестицій і розвитку видобувної галузі, – додав очільник Служби. –На черзі – впровадження роботи е-кабінету надрокористувача».

Нагадаємо, Державний геологічний портал доповнюють новими даними. У відкритий доступ викладено інтерактивні карти з позначеннями контурів площ спеціальних дозволів, контурів і точок центрів родовищ корисних копалин, точок розміщення нафтогазових свердловин, відомості Державного балансу корисних копалин тощо.

Перейти до вмісту