Держгеонадра провели 14 аукціон в 2021 році

17 Вересня 2021

12 ділянок надр продали на відкритих електронних торгах

Державна служба геології та надр України провела 14 аукціон в 2021 році, на яких реалізувала 12 спеціальних дозволів на користування надрами. Шість дозволів надаються з метою геологічного вивчення та дослідно-промислової розробки торфу, каоліну первинного, підземних вод, глини, вапняку, а також шість ліцензій для геолорозвідки з подальшим видобуванням бурштину. Всі об’єкти номіновані надрокористувачами. Торги проходили в системі Прозорро.Продажі в режимі реального часу.

«Ми виставляємо на аукціони тільки ті лоти, які цікаві надрокористувачам, — розповідає Голова Роман Опімах. – Надання спецдозволів на підставі чесних конкурентних змагань потенційних інвесторів — принципова позиція Держгеонадр».

Відкриті електронні торги гарантують чесний та об’єктивний результат конкурентних змагань, а Держгеонадра мають змогу продати ліцензію за ринковою вартістю і залучити більше коштів до Державного бюджету України. За 2021 рік Служба провела 14 аукціонів, за результатами яких реалізовано 130 лотів. Всі отримані кошти від продажу спецдозволів надійдуть до державного бюджету.

Нагадаємо, 18 жовтня 2021 року Державна служба геології та надр України проведе аукціони з продажу 15 спеціальних дозволів. Ділянки надр надаються з метою видобування пісковику, суглинку й глини, підземних питних вод, підземних мінеральних природних столових вод, кам’яного вугілля і супутньої корисної копалини германію у вугіллі кам’яному, для геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки підземних вод, торфу, кам’яного вугілля, вапняку, граніту. Запропоновано об’єкти для геологічного вивчення бурштиноносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки, з подальшим видобуванням бурштину (промислова розробка родовищ).

Перейти до вмісту