Держгеонадра провели другі аукціони в 2022 році

18 Лютого 2022

Під час торгів реалізували 14 спеціальних дозволів на користування надрами 

Державна служба геології та надр України провела ІІ аукціони в 2022 році, на яких реалізувала 14 спеціальних дозволів на ділянки надр з покладами бурштину, сировини піщано-гравійної та валунів, торфу, піску, каоліну первинного, пегматиту (польового шпату), кам’яного вугілля, габро-діабазу, граніту. Всі об’єкти номіновані надрокористувачами.

Найбільше зацікавлення викликала Ділянка Вишгородська з покладами піску. За неї змагалося 10 учасників. Під час конкурентної боротьби ціна продажу лоту зросла з 200 390 до 35 020 000 гривень, це найдорожчий лот торгів. Серед інших реалізували п’ять спецдозволів на користування бурштиноносними надрами. Загальна ціна продажу лотів становить 91 288 433 гривень.

«Відкриті електронні торги гарантують чесний та об’єктивний результат конкурентних змагань, а Держгеонадра мають змогу продати ліцензію за ринковою вартістю і залучити більше коштів, – переконаний Голова Служби Роман Опімах. – Ми проводимо аукціони тільки на ті лоти, які цікаві надрокористувачам. За 2021 рік оголосили е-торги на рекордну кількість ділянок надр, на 160 з них видали спеціальні дозволи. Найпопулярнішою корисною копалиною є бурштин: сьогодні реалізували п’ять спецдозволів та три під час попередніх торгів».

Е-аукціони проходили в системі Прозорро.Продажі. Ознайомитися детально з перебігом торгів кожного з лотів можна за вказаними посиланнями:

Спеціальний дозвіл на користування підземними питними водами на ділянкці Скельовій Вуглегірського родовища (свердловини №№ 8-э, 8-э’), торги з якої сьогодні не відбулися через брак учасників, буде повторно виставлено на електронні аукціони протягом трьох робочих днів.

Нагадаємо, 1 лютого Держгеонадра провели перші аукціони в 2022 році. Під час торгів реалізували дев’ять спеціальних дозволів на користування надрами.

Перейти до вмісту