Держгеонадра створюють пропозиції для нарощення вітчизняного видобутку вуглеводнів

22 Липня 2021

П’ять нафтогазових ділянок виставили на електронні торги

Державна служба геології та надр України оголосила 13-ий електронний аукціон у 2021 році, на який винесла п’ять вуглеводневих ділянок надр:

Об’єкти знаходяться в Полтавській, Сумській, Івано-Франківській і Львівській областях. Запропоновані для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, дослідно-промислової розробки, з подальшим видобуванням нафти й газу. Загальна стартова вартість лотів становить 209 807 490 гривень.

Торги відбудуться 20 жовтня 2021 року та проходитимуть в державній онлайн-системі Прозорро.Продажі. 

«Нафта і газ – це стратегічна сировина для України. Нарощення їх видобутку посприяє створенню нових робочих місць, збільшенню відрахувань до бюджетів усіх рівнів, а також може забезпечити бажану енергонезалежність для нашої країни», – вважає Роман Опімах.

Уряд поставив амбітне завдання: позбутися від енергозалежності до 2030 року, шляхом імпортозаміщення. За останні півтора роки Служба провела величезну роботу в напрямі нарощення власного видобутку – дала початок масштабним вуглеводневим проектам на площі 50 тисяч квадратних кілометрів як на шельфі, так і на суходолі. Також підготувала понад 40 нафтогазових об’єктів в Інвестиційний атлас для винесення на електронні торги.

Нагадаємо, завтра, 23 липня, відбудуться десяті електронні торги з продажу 12 спеціальних дозволів на користування надрами, які проводить Державна служба геології та надр України у 2021 році. Надрокористувачам запропоновані ділянки з покладами підземних мінеральних лікувально-столових вод, питних підземних вод, долериту, габра, каоліну первинного, піску кварцового, бурштину, граніту та мігматиту, сировини піщано-гравійної.

Фото: https://smallcaps.com.au/

Перейти до вмісту