Держгеонадра Всесвітній день охорони навколишнього природного середовища присвятили прибиранню рекреаційних зон у Пущі-Водиці

06 Червня 2021

Державна служба геології та надр України долучилася до еко-толоки, що проходила в столиці 5 червня. Голова Роман Опімах разом із колективом взяли участь у еко-толоці на території зони відпочинку «Лісова казка» КП Святошинського ЛПГ, що в Пущі-Водиці.

Учасники заходу позбирали сміття в лісі та біля джерел у рекреаційній зоні міста Києва. Серед знахідок, в основному, були пластикові пляшки, поліетиленові торбинки, бите скло, рештки рибальських знарядь. Далі сміття повезуть на сортувальні станції для подальшої переробки.

«Турбота про навколишнє природне середовище – це не разова акція і не просто тренд. Це наша життєва позиція заради майбутніх поколінь. Дбати про природу – наш спільний обов‘язок», – вважає очільник Служби Роман Опімах.

Еко-толока проходила в межах Всесвітнього дня охорони навколишнього природного середовища та була ініційована Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України.

Перейти до вмісту