Для залучення інвесторів проведуть road-show у Лондоні

04 Грудня 2019

[vc_row height=”auto”][vc_column][vc_column_text]У Державній службі геології та надр планують презентацію інвестиційних можливостей по трьох ділянках УРП[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”20217″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]Наступного тижня робоча група Держгеонадр за підтримки ЄБРР проведе презентацію можливостей для потенційних інвесторів у Лондоні (Великобританія). Захід заплановано на 11 грудня. У складі української делегації — голова Державної служби геології та надр Роман Опімах, заступник Міністра енергетики Сергій Масліченко, член правління Sela Energy XXI Мілєнко Чімич, голова енергетичних проектів CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang Віталій Радченко.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”20218″ size=”full” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

«Презентація стосуватиметься трьох ділянок, виставлених на конкурс за Угодою про розподіл продукції — Охтирської, Грунівської та Ічнянської. Ми зустрінемося із представниками іноземних компаній, інвестиційних фондів, дипломатичних установ та іноземних торгових місій. Мета заходу — залучити якогомога більше потенційних інвесторів і сприяти зростанню інвестиційного інтересу до України з боку міжнародної бізнес-спільноти», — пояснив Роман Опімах.

За словами очільника Держгеонадр, такі road-show мають забезпечити ефективну промоцію зазначених площ і стануть важливим кроком у створенні позитивного інвестиційного іміджу України.

«Щоб розвивати країну – треба розвивати економіку. А це неможливо без залучення інвестицій. Це завжди поштовх до розвитку, створюються нові робочі місця, підвищується зарплата, росте ВВП. Залучення інвестицій – один із критичних факторів для успішного розвитку країни. Ми не в тій ситуації, щоб сидіти і чекати поки інвестор прийде сам, ми мусимо зацікавити його», — сказав Роман Опімах.

Нагадаємо, Роман Опімах назвав залучення інвестицій у видобування та забезпечення прозорого механізму видачі спецдозволів ключовими пріоритетами на найближчий період роботи.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту