До уваги ЗМІ та представників громадськості!

26 Грудня 2018

[vc_row][vc_column][us_single_image image=”15521″ size=”full” align=”center”][us_separator type=”invisible” size=”small”][vc_column_text]27 грудня 2018 року об 11:00 відбудеться ІІІ відкритий аукціон продажу спецдозволів на користування надрами.

Захід проводитиметься за адресою: м. Київ, вул. Антона Цедіка, 16, Державна служба геології та надр України, актовий зал (4 поверх). Початок реєстрації покупців (їх уповноважених осіб) відбудеться з 09:00 до 10:45.

Акредитація проводиться до 09:00 27 грудня 2018 року.

Контактна особа: Оксана Оринчак,

моб: 067-461-61-92, е-mail: [email protected].

Про аукціон:

На ІІІ аукціон з продажу спецдозволів на користування надрами, інвесторам будуть представлені 12 ділянок з покладами мінеральних вод, пісковику, вапняка, графіту, вугілля.

Початкова вартість дозволів становить більше 30 мільйонів гривень. Терміни дії спецдоволів сягають від 5 до 20 років.

Усі 12 ділянок потребують геологічного вивчення з подальшою дослідно-промисловою розробкою.

Нагадаємо, аукціон щодо кожної ділянки надр відбувається за умови реєстрації не менш як двох покупців на придбання спецдозволу. Переможець аукціону протягом 30 календарних днів після його проведення повинен здійснити розрахунки за придбаний дозвіл шляхом внесення коштів до державного бюджету і сплатити різницю між ціною продажу лоту та гарантійним внеском. Вартість геологічної інформації на ділянку надр, розмір сплати якої наведено у переліку ділянок надр, які планується виставити на аукціон, також сплачується переможцем аукціону.

Перелік ділянок надр, спеціальні дозволи на користування якими виставляються на ІІІ аукціон 2018 року[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту