До уваги ЗМІ та представників громадськості!

26 Березня 2018

28 березня відбудеться заключний семінар проекту «GeoMap-200 за участю представників уряду України, Канади та США.

Захід проводитиметься за адресою: вулиця Велика Васильківська100, Київ, 03150, в приміщенні готелю «Holiday Inn Kiev» початок реєстрації учасників о  08:30

Акредитація проводиться до 09:00 28 березня 2018 року.
Контактна особа: Оксана Оринчак,
моб: 067-461-61-92, е-mail: [email protected].

Про проект:
Проект Geomap-200 виконується у рамках Реалізаційної Угоди, укладеної відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння, підписаного 17 жовтня 2016 р. між Департаментом природних ресурсів Канади і Державною службою геології та надр України. Відповідальним підрозділом буде Центр міжнародного співробітництва ДНВП «Геоінформ України».
Сферою дії проекту є співпраця з метою розвитку інформаційної інфраструктури та веб-сервісів для розміщення в Інтернеті Держгеолкарти України, які будуть включати в себе використання технології географічних інформаційних систем для оцифровки наявної геологічної карти України в стандартизований, сучасний цифровий формат (гео-PDF).
У пілотному проекті “Geomap-200 – розвиток інформаційної інфраструктури та веб-служб для онлайнового доступу до Держгеолкарти України в масштабі 1: 200 000″ взяли участь українські експерти для проведення огляду технічних і практичних питань, пов’язаних з розвитком інформаційної інфраструктури та веб-сервісу для онлайнового доступу до Держгеолкарти України в масштабі 1: 200000, (відомої як Геолкарта-200).
Учасники  здійснили оцифрування та оновлення геологічних карт України в цифровому форматі (гео-PDF) і зробили їх доступними для громадськості за допомогою інструментів веб-ГІС запитів, візуалізації і завантаження.
Співробітництво спрямоване на заохочення реформи геологічної служби України шляхом прийняття політики відкритих даних з більш довгостроковим бажаним результатом розширення іноземних інвестицій, а також сприяння прозорій системі управління даними щодо природних ресурсів.
Геологічні карти включають в себе нове покоління (1991-2015 рр.) державних геологічних карт України в масштабі 1: 200 000 (Геолкарта-200), а також наявні геологічні карти України м-бу 1: 200 000 радянських часів.
Результатом проекту стало забезпечення розміщення в Інтернеті карт та іншої відповідної інформації через інтерфейс авторизації користувачів шляхом:
–         Переведення наявних паперових карт в растровий формат (гео) PDF шляхом сканування, застосовуючи географічні коригування та завантаження кінцевого продукту в Інтернет для публічного доступу;
–         Переведення листів карт, доступних в різних цифрових форматах, у векторний формат (гео) PDF, застосовуючи географічні коригування та завантаження кінцевого продукту в Інтернет для публічного доступу;
–         Забезпечення перекладу англійською мовою анотацій і метаданих для наново відсканованих та існуючих карт.
ДНВП «Геоінформ України»  взяв участь на договірних засадах у Проекті як технічний орган, відповідальний за забезпечення його технічних і кадрових потреб, а також поширює отримані дані.

Перейти до вмісту