До уваги надрокористувачів, асоціацій надрокористувачів, наукових установ та організацій

22 Липня 2021

Державна служба геології та надр України повідомляє, що 13 липня 2021 року Прем’єр-міністром України Д.Шмигалем та Віце-президентом Європейської Комісії М.Шевчовичем підписано Меморандум про взаєморозуміння між Європейським Союзом і Україною про стратегічне партнерство у сфері сировини.

Зазначений документ передбачає участь України у створенні єдиних ланцюгів постачання у високотехнологічних сферах, перш за все, що стосується акумуляторних виробництв (посилання на веб-порталі Європейської Комісії: https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/IP_21_3633).

Меморандум та Дорожня карта до нього передбачають активну взаємодію усіх зацікавлених стейкхолдерів, у тому числі й видобувних компаній за координації ERMA (Європейський Альянс сировинних ресурсів) та інших провідних установ Європейського Союзу.

Відповідно до спільно визначених Урядом України та Європейською Комісією пріоритетних дій з реалізації зазначеного Меморандуму, запрошуємо зацікавлених надрокористувачів, Асоціації видобувних компаній, сервісні компанії та наукові установи взяти участь у спільній роботі з Європейським Альянсом сировинних ресурсів (ERMA), а також Європейським акумуляторним альянсом (EBA).

Процедура приєднання передбачає направлення листа від компанії на електронну адресу зазначених Альянсів. Членство не потребує сплати членських внесків та дозволить стати учасником мультимодального міжнародного майданчику для пошуку інвесторів та обміну передовим досвідом.

Перейти до вмісту