Електронні торги по виставлених на аукціон ділянках відбудуться за графіком

17 Березня 2020

Відкриті публічні аукціони пройдуть за планом, незважаючи на карантин у зв‘язку із коронавірусом

Аукціони по дванадцяти ділянках, виставлених на відкритому майданчику Prozorro.Продажі відбудуться 16 квітня, як і було заплановано. Обмежувальні карантинні заходи, запроваджені у зв’язку із розповсюдженням вірусу COVID-19 не вплинуть на графік проведення публічних торгів, які відбуваються у режимі онлайн.

«Онлайн-формат публічних торгів дає можливість дотримуватися затвердженого графіку їх проведення, — каже голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах. — У середині квітня потенційні інвестори змагатимуться за отримання ліцензій по перших дванадцяти ділянках, а вже наприкінці березня ми плануємо розмістити на майданчику Prozorro.Продажі нові об‘єкти».

Нагадаємо, на найближчі аукціони виставили спецдозволи на геологічне вивчення та видобування із мінеральними,  лікувальними, столовими, підземними водами, пісковиками, піском, вапняком, глиною, молібденовими рудами. На момент написання матеріалу заявки на участь у торгах подали сорок чотири інвестори, у Держгеонадра продовжують надходити заявки від охочих змагатися за ліцензію.

Зазначимо, вперше на аукціон виставили ділянки, номіновані надрокористувачами за власною ініціативою. Загальна початкова вартість усіх 12-ти ділянок становить 7 944 767 грн.

Перейти до вмісту