Енергоефективність — пріоритет роботи Уряду та Держгеонадр

07 Липня 2020

Із таким меседжем звернувся до спікерів онлайн дискусії «Нафтогаз. Що далі?» голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах. У своїй промові він зазначив, що збільшення власного видобутку може стати ключем до подолання кризи у галузі і сприятиме зміцненню енергетичної незалежності держави.

Він нагадав, що Служба запропонувала понад 40 об’єктів для інвестування, з них 28 були продані на аукціонах та конкурсах УРП. Більш ніж десять компаній було обрано переможцями, серед яких є як українські, так і іноземні гравці.

«Зараз час виклику і для нафтогазової промисловості загалом, і для Нафтогазу зокрема. Хочу підкреслити, що у цей період наші пріоритети лишаються незмінними: енергоефективність та енергетична незалежність України. Збільшення вітчизняного видобування газу є важливим, та, переконаний, допоможе зміцнити нашу енергобезпеку. Саме тому ми постійно працюємо, щоб залучати інвестиції у газотранспортну промисловість», — сказав Роман Опімах.

Зазначимо, що онлайн обговорення «Нафтогаз. Що далі?» об‘єднало українських та іноземних фахівців, а повне відео дискусії можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/dx8u8B8OH-I

Перейти до вмісту