Геофорум-2018: сучасні науковці за перспективи розвитку геології

20 Червня 2018

[vc_row][vc_column width=”1/4″][us_single_image image=”12390″ size=”medium” align=”center” lightbox=”1″][us_single_image image=”12391″ lightbox=”1″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]В Одесі цими днями стартував V Міжнародний геологічний форум “Актуальні проблеми та перспективи розвитку геології: наука й виробництво (Геофорум-2018)”.

Відкрив форум очільник Державної служби геології та надр Олег Кирилюк. Під час свого виступу керівник привітав учасників щорічного геологічного форуму та розповів про нещодавні зміни в законодавстві.

«8 червня 2018 року Уряд України опублікував зміни до постанов 594 та 615 від 2011 року. Доповнення готувались для широких можливостей розробки надр в Україні. Згідно з прийнятими змінами дозвіл на розробку морського шельфу України надається без погодження з облрадами. Спрощена процедура введення в дію екологічного законодавства. Все це – великий крок України у освоєнні надр та залученні інвесторів. Зміни почнуть діяти з початком 2019 року. Попереду ще багато викликів. І тільки завдяки кожному з вас, шановні геологи, вашому професійному внеску, ми зможемо пришвидшити цей процес!», – заявив т.в.о Голови Служби.

V Міжнародний геологічний форум “Актуальні проблеми та перспективи розвитку геології: наука й виробництво (Геофорум-2018)” проводиться з 18-23 червня в місті Одеса.

Захід об’єднав низку самостійних міжнародних науково-практичних конференцій, які впродовж кількох останніх років проводив Український державний геологорозвідувальний інститут за підтримки геологічних підприємств Державної служби геології та надр України, академічних інститутів Національної академії наук України, вищих навчальних закладів, добувних і сервісних компаній та науково-виробничих організацій з різних регіонів України.

На форумі розглядатимуться наступні напрями: 

  • 100-річчя Геологічної служби України: історія розвитку та проблеми реформування;
  • регіональні геологорозвідувальні роботи – пріоритетний напрям діяльності Держгеонадр;
  • способи удосконалення законодавчої та нормативно-правової бази надрокористування;
  • проблемні питання геолого-економічної оцінки родовищ корисних копалин;
  • вартісна оцінка родовищ корисних копалин та економічні аспекти надрокористування;
  • актуальні питання з нарощування ресурсної бази вуглеводнів;
  • прогнозування, пошуки і оцінка родовищ рудних і нерудних корисних копалин;
  • застосування геофізичних методів під час пошуків і розвідки родовищ корисних копалин;
  • стан ресурсів підземних вод і перспективи водозабезпечення потреб суспільства;
  • екологічні аспекти надрокористування.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту