«Геоінформ» оновив перелік послуг для надрокористувачів

16 Квітня 2020

Серед іншого, підприємство пропонує попереднє опрацювання геологічних матеріалів, що подаються надрокористувачем до Держгеонадр

Науково-виробниче підприємство «Геоінформ України», що знаходиться у сфері управління Державної служби геології та надр, опублікувало оновлений перелік платних послуг для надрокористувачів. Зокрема, Підприємство додало до переліку послугу попереднього опрацювання геологічних матеріалів, що подаються надрокористувачем до Служби з метою отриманння спецдозволу поза аукціоном, продовження строку дії спецдозволу та внесення змін до нього. Пропозиція, переконані у Геоінформі, допоможе уникнути повернення пакетів документів заявникам через помилки у їх оформленні та значно прискорить процес отримання спецдозволу.

«Для надрокористувачів не секрет, що Геоінформ України, виконуючи унікальну функцію архіву геологічної інформації, слугує також певним бек-офісом Держгеонадр, готуючи експертні висновки щодо ділянок або обраховуючи вартість ліцензії. Також Геоінформ надає низку інших корисних послуг під ключ, реалізація яких здатна завчасно зекономити час та зусилля суб‘єктів ринку, — каже голова Державної служби геології та надр Роман Опімах. — Злагоджена робота усіх підприємств, що знаходяться у підпорядкуванні Служби дозволить надавати надрокористувачам якісний сервіс та побудувати чесні партнерські відносини між бізнесом і державою».

Також, у Геоінформі заявили про готовність надавати послугу з підготовки пакету документів на отримання спецдозволу «під ключ». Детальніше із переліком сервісів підприємства можна ознайомитись на офіційному сайті.

Нагадаємо, минулого тижня Держгеонадра запустили на базі Геоінформу єдиний Центр геолого-економічних досліджень та експертиз, який надає повний пакет послуг із визначення початкової ціни продажу спецдозволу на аукціоні, визначення розміру збору для отримання спецдозволу поза аукціоном, вартості геологічної інформації тощо.

Перейти до вмісту