Голова Держгеонадр Олег Кирилюк взяв участь в Міжнародній науково-технічній конференції “Нафтогазова енергетика – 2019”

27 Травня 2019

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Голова Державної служби геології та надр України Олег Кирилюк разом з місцевою владою та ректором Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Крижанівським Євстахієм Івановичем відкрили профільну конференцію на Іванофранківщині, яка відбувалась у с. Поляниця, Івано-Франківскої області.

[/vc_column_text][us_single_image image=”17909″ align=”center”][vc_column_text]

Олег Кирилюк висловив вдячність за організацію заходу ректору університету.

«Завдяки Вашому ВУЗу, Україна отримала і отримує кожного року професійних кадрів для нафтогазового сектору країни. Виховання нового покоління геологів – це та ключова задача, яка сьогодні реалізується в рамках Івано-Франківського університету», – зазначив Кирилюк.

[/vc_column_text][us_single_image image=”17910″ align=”center”][vc_column_text]

Також він наголосив, що саме у стінах закладу, на кафедрах формується майбутнє геологічної науки, зароджуються ті ідеї, які завтра — рухатимуть геологію вперед і не зважаючи на відтік кадрів за кордон (30% фахівців) більшість залишається працювати на благо України з вірою на краще майбутнє.

Після відкриття очільник Служби презентував виконану роботу органу і плани на майбутнє. Зокрема, що Україна впевнено крокує до міжнародних стандартів в сфері надрокористування.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]«Ми створюємо і скоро запустимо електронні кабінети надрокористувачів, оцифровуємо геологічну інформацію, оцифровуємо геологічні карти, створили електронні аукціони з продажу ділянок. Із кожним роком вдосконалюємо надання послуг для задоволення потреб наявних і потенційних надрокористувачів. І для  досконалого правового регулювання відносин у нас найголовніше завдання наступного року  – доопрацювати новий Кодекс України про надра», – наголосив Кирилюк підсумовуючи свій виступ.


Довідка: Міжнародна науково-технічна конференція “Нафтогазова енергетика – 2019″ відбулась з 27-31 травня. Організована за сприянням Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”17911″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту