Голова Держгеонадр провів робочу зустріч з керівниками міжнародних компаній

26 Лютого 2021

Сторони обговорили можливості співпраці в галузі надрокористування, зокрема щодо залучення міжнародних інвестицій у геологорозвідку

Голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах зустрівся з президентом Medgold Resources Corporation Джеремі Крозьєром та керівником українського представництва компанії Avellana Gold Андрієм Смоліним.

Учасники зустрічі обмінялися досвідом щодо державного регулювання сфери користування надрами в Україні, Сербії, Канаді та Великобританії. Зокрема обговорили актуальне питання необхідності оновлення типових програм робіт та наближення їх до сучасних вимог проєктного менеджменту.

Роман Опімах презентував гостям Інвестиційний атлас надрокористувача, що містить вакантні ділянки надр для придбання їх на аукціонах, зокрема, з покладами мінералів, які використовуються для інноваційних технологій – літій, титан, ніобій, цирконій, золото тощо.

«Переважна більшість об’єктів надрокористування потребують геологічного вивчення до початку розробки. З метою нарощення мінерально-сировинної бази та залучення великих інвестицій нам важливо залучати «піонерські» компанії, які спеціалізуються на підготовці ділянок надр до видобування», – повідомив Роман Опімах.

Іноземні партнери відзначили, що мінерально-сировинна база України нараховує багато перспективних об’єктів для геологічної розвідки, які в подальшому можуть стати великими інвестиційними проєктами.

Довідково:

Medgold Resources Corporation – міжнародна компанія, що займається розвідкою і розробкою родовищ золота та дорогоцінних металів по всій Європі.

Авелана Голд – міжнародна інвестиційна компанія, що працює в Україні з 2016 року та інвестує в розробку родовищ поліметалічних руд. Є бенефіціаром ТОВ «Карпатська Рудна Компанія», що володіє спеціальним дозволом на видобування руд золота на Мужіївському родовищі.

Перейти до вмісту