Голова Держгеонадр провів робочу зустріч з представниками Норвезько-української торгової палати

05 Лютого 2020

[vc_row height=”auto”][vc_column][vc_column_text]

Сторони обговорили можливості співпраці в галузі надрокористування та поглиблення норвезько-українських економічних зв’язків

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”21352″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

4 лютого Голова Державної служби геології та надр України зустрівся з представниками Норвезько-української торгової палати. Учасники зустрічі обговорили умови проведення конкурсів на укладення угод про розподіл продукції, перспективи участі норвезьких компаній у наступних УРП та результати попередніх нафтогазових конкурсів і аукціонів.

«На наступні раунди конкурсів УРП буде виставлено понад 20 тис. кв. км на суходолі та шельфі. Крім того, ми працюємо над  започаткуванням Національного репозитарію геологічних даних і раді будемо отримати підтримку від наших норвезьких колег з Norwegian Petroleum Directorate, що має передовий світовий досвід», — зазначив Роман Опімах.

Іноземні партнери заявили про бажання залучити норвезькі сервісні компанії на український ринок, а також висловили зацікавленість у розробці родовищ літію для виготовлення ключового компоненту електрокарів – акумуляторів.

Також керівник Служби ознайомив гостей з Інвестиційним атласом надрокористувача, розповів про номінування та ініціювання ділянок для придбання їх шляхом електронних торгів та про онлайн data-room геологічної інформації по трьох ділянках, виставлених на конкурси УРП.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту