Інвестиційний атлас надрокористувача доповнили новими об‘єктами

08 Січня 2020

Держгеонадра розширили пропозиції для інвесторів

У Інвестиційному атласі надрокористувача з‘явилися нові ділянки у категорії неметалічні корисні копалини. Загалом станом на сьогодні у Атласі налічується 95 об’єктів у різних категоріях.

«Ми продовжимо доповнювати перелік інвестиційних пропозицій і плануємо, що їх кількість перевищить сто, як і планувалося на початку запуску Атласу», — зазначив голова Державної служби геології та надр Роман Опімах.

Найближчі аукціони по об‘єктах, представлених у Інвестиційному атласі надрокористувача можуть відбутися вже у березні, кажуть у Службі. «Наразі кожен надрокористувач може ініціювати на аукціон ділянку з Атласу, або, якщо бажаної площі у запропонованому переліку немає, ви можете номінувати її на електронні торги. Ми закликаємо власників капіталу, які зацікавлені і хочуть працювати в Україні скористатися наданими можливостями. Ми зі свого боку докладемо максимум зусиль, аби створити прозорі та чесні механізми роботи, щоб інвестор, який розробляє надра України отримав комфортні умови для розвитку», — наголосив Роман Опімах.

Нагадаємо, Держгеонадра презентувала Інвестиційний атлас надрокористувача у грудні минулого року. Його створили спільно із ДНВП «Геоінформ України», НАК «Надра України», ДГП«Укргеофізика» та УкрДГРІ. Усі об‘єкти у Атласі розподілили по шістьох кошиках — за видами корисних копалин.

Перейти до вмісту