Інвестиційний атлас налічує вже 140 ділянок

04 Травня 2020

Онлайн сервіс доповнили шістьма новими пропозиціями 

Державна служба геології та надр України оновила Інвестиційний атлас надрокористувача. До каталогу пропозицій додали шість об‘єктів — ділянки із покладами вуглеводнів, води, неметалічних руд. Інформацію по кожній пропозиції можна детально переглянути у Атласі на офіційному сайті Служби. Слід зазначити, що усі додані ділянки були номіновані представниками бізнес-спільноти. 

«Інвестиційний атлас системно оновлюється і доповнюється об‘єктами, які номінують надрокористувачі, а також об‘єктами, які регулятор готує за власною ініціативою для виставлення на аукціон, — нагадав голова Держгеонадр Роман Опімах. — Наразі спеціалісти працюють над новими пропозиціями, які будуть опубліковані у онлайн-путівнику найближчим часом».

Шість нових ділянок, серед яких: Кліщіївське родовище (вогнетривкі глини), Озаринецька ділянка (пісок), Бистрівське родовище (підземні мінеральні води), Худлівська ділянка (андезит), Олександрівська ділянка (граніт), Будищансько-Чутівська площа (нафта, газ, природний конденсат), — знаходяться у Донецькій, Вінницькій, Львівській, Закарпатській, Житомирській та Полтавській областях. Вони будуть виставлені на аукціони відповідно до графіку проведення торгів. Служба закликає надрокористувачів вивчити нові пропозиції та слідкувати за оновленнями Інвестиційного атласу. 

Нагадаємо, 16 квітня відбулися перші у цьому році електронні торги з продажу спецдозволів на розробку та геологічне вивчення дванадцяти ділянок. За результатами відкритих змагань продано вісім ліцензій, вартість яких сягнула 3 310 429 грн. Ще чотири ділянки виставлені на електронні торги повторно із 50% дисконтом від початкової вартості.

Перейти до вмісту