Інвестор більше не має отримувати погодження облрад для видобутку газу на морському шельфі – Держгеонадра

21 Вересня 2018

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Державна служба геології та надр України ініціювала, а Кабінет міністрів підтримав та вніс зміни до урядової постанови №615 «Про затвердження Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами», згідно яких був виключений пункт про необхідність надрокористувачу отримувати погодження обласних рад для видобутку природного газу на морському шельфі.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small” equal_height=”yes” css=”.vc_custom_1537521221458{padding-right: 15% !important;}”][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”14276″ size=”full” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”70px”][vc_column_text]

Про це під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, повідомив т. в. о. голови служби Олег Кирилюк.

«Постанова №615 вказувала на те, що, для того, що отримати дозвіл на шельфі, потрібно отримати погодження обласної ради. Держгеонадра опрацювали цей пункт і пояснили, що обласна рада не має ніякого відношення до шельфу. Ми виключили цей пункт. Фактично, ми на сьогоднішній день розчистили проведення аукціонів на території шельфі Чорного або виключної економічної зони України», – сказав голова Держгеонадра.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту