Інвестори отримали понад 500 спецдозволів на надрокористування

21 Лютого 2019

[vc_row][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”16194″ size=”medium” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]За 2018 рік інвестори отримали 582 спеціальні дозволи на користування надрами. Про це стало відомо в рамках щорічного звіту т.в.о Голови Державної служби геології та надр України Олега Кирилюка зі слів т.в.о. директора Департаменту дозвільної та міжнародної діяльності Марини Васюкової.

“Державна служба геології та надр України видала понад 500 спеціальних дозволів на користування надрами. Так, у період з січня по грудень 2018 року видано 582 бланки спеціальних дозволів на користування надрами (надання, продовження строку дії, внесення змін, переоформлення)”, — повідомила Марина Васюкова, т.в.о. директора Департаменту дозвільної та міжнародної діяльності.

Зокрема, розглянуто 43 проекти робіт дослідно-промислової розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення відповідно до наказу Мінприроди від 03.03.2003 № 34/м.

А також, розглянуто 275 проектів робіт та планів розробки родовищ корисних копалин та переробки мінеральної сировини відповідно до статті 51 Кодексу України про надра.

Нагадаємо, 6 грудня Держгеонадра оголосила перший нафтогазовий раунд і запропонувала 10 ділянок загальною площею 1,81 тис. км2. Визначення переможців відбудеться через 90 днів шляхом онлайн-торгів на електронній платформі ProZorro.Продажі.

Усі ділянки знаходяться в межах добре досліджених нафтогазових басейнів з розгалуженою газотранспортною інфраструктурою та проведеними сейсмічними дослідженнями.

Довідково:

Вперше опис ділянок розміщено у відкритому доступі англійською мовою із зазначенням проведених сейсмічних та бурових робіт, детальними картами площ та газотранспортної інфраструктури.

Більш детально з інформацією можна ознайомитися на відкритому порталі www.goukrainenow.com[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту