Інвестори з Греції готові вкласти до 1,2 млн євро в нафтогазові ділянки

12 Червня 2019

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Енергетична компанія Flow Energy&Environmental Operations S.A. зацікавилась нафтогазовими ділянками, які виставлені на електронний аукціон. Про це сказав Голова Державної служби геології та надр Олег Кирилюк.

[/vc_column_text][us_separator][us_single_image image=”17915″ size=”full” align=”center”][us_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]«Грецька організація відвідала Службу для доступу до фізичної data-room для ознайомлення з первинною та вторинною геоінформацією 5-ти ділянок з покладами вуглеводнів. Торги по зацікавленими лотам відбудуться через тиждень – 18 червня і наразі грецька сторона активно вивчає матеріали для того, щоб прийняти рішення для участі в аукціоні».

Він додав, що участь іноземних компаній в онлайн торгах на будь-яку корисну копалину в Україні поки що є не висока. Але Служба буде й надалі виконувати якісно свою роботу, задля приходу нових інвесторів для зростання економічного добробуту країни.

В ході зустрічі Президент та Голова ради директорiв Тереза Фокiанi зауважила, що зміни в сфері надрокористування України є відчутними й для іноземних інвесторів.

«Ми уважно спостерігаємо за змінами в сфері надкористування в Україні, в свій час Греція теж провела багато реформ в цій галузі. Наша компанія має намір взяти участь в найближчому аукціоні. І незважаючи на те, що ми невелика компанія нас цікавлять п’ять нафтогазових ділянок загальною вартістю більше 1 млн євро. Сподіваюсь, що це тільки початок і ми будемо активними учасниками українського енергетичного ринку», – заявила під час зустрічі Президент Flow Energy&Environmental Operations S.A. Тереза Фокiанi.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”17916″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Як повідомлялося, 18 червня Державна служба геології та надр України проведе через систему ProZorro.Продажі черговий електронний аукціон, на який виставлено 9 ділянок з покладами вуглеводнів загальною початковою вартістю до 100 млн грн.

Дані арен розміщені в трьох областях загальною площею близько 2 тис кв. км., а термін використання спеціальних дозволів становить 20 років.

[/vc_column_text][us_separator][us_single_image image=”17917″ size=”full” align=”center”][us_separator][vc_column_text]

Нагадаємо, 6 березня Державна служба геології та надр України провела перші онлайн-аукціони з продажу ліцензії на розвідку та видобування нафти й газу на майданчику «ProZorro.Продажі”.

Раніше Кабінет Міністрів України затвердив Постанову «Про реалізацію експериментального проекту із запровадження проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів» ( https://bit.ly/2AncUBx).

Згідно з документом, проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами здійснюється виключно відповідно до Тимчасового порядку, затвердженого вищезазначеною постановою.

За час дії Постанови Держгеонадра продали 16-ть спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів на 380 млн грн.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту