Керівники Держгеонадр пройшли навчання за програмою підвищення кваліфікації

24 Вересня 2021

За результатами тренінгу Голова Держгеонадр та Перший заступник Голови отримали сертифікати учасників навчання

Голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах та Перший заступник Голови Володимир Бучко пройшли навчання за програмою «Лідерство у публічному управлінні: особистість, команда», яка стартувала 22 вересня в межах проекту «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні».

Загальна короткострокова програма, розроблена Національною школою адміністрації Франції (École nationale d’Administration) та Українською школою урядування, спрямована на підвищення кваліфікації державних службовців, які займають посади категорії «А». До її реалізації залучені як французькі, так і українські тренери. Співпраця між провайдерами освітніх послуг стала можливою завдяки підтримці проекту EU4PAR.

«Професійний розвиток державних службовців посприяє використанню сучасних методів у роботі, застосуванню новітніх принципів управління, підвищенню компетентності для надання якісних послуг, – переконаний Голова Держгеонадр Роман Опімах. – Використання міжнародного досвіду може стати запорукою створення в державних органах виконавчої влади моделі управління високого рівня з новітньою системою організації за європейськими стандартами».

Підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, передбачене Законом України «Про державну службу».

Програма «Лідерство у публічному управлінні: особистість, команда, інституція» розроблена для сприяння та підтримки комплексної реформи державного управління в Україні та розвитку лідерського потенціалу публічних службовців, які працюють на керівних посадах, шляхом удосконалення необхідних навичок комунікації та впливу, процесу розгляду питань адміністрування, покращення здатності вести переговори та приймати рішення, а також мобілізувати команду на здійснення змін та управління ними через колективний інтелект.

Довідково:

Українська школа урядування (УШУ) є закладом післядипломної освіти, що належить до сфери управління Національного агентства України з питань державної служби.

Перейти до вмісту