Кількість об‘єктів у Інвестиційному атласі перевищила 100

12 Лютого 2020

Держгеонадра постійно оновлюють пропозиції для інвестування

Кількість ділянок у інвестиційному атласі зросла до ста шести. Про це повідомили у Державній службі геології та надр України. Співробітники Служби зазначають, що така кількість інвестиційних пропозицій не кінцева, перелік об‘єктів у Атласі продовжать оновлювати.  «Ми постійно актуалізуємо інформацію у Інвестиційному атласі надрокористувача, кожен із зазначених об‘єктів може бути ініційований на аукціон, також надрокористувач може номінувати ділянку, якої немає серед наших пропозицій», — нагадав голова Держгеонадр Роман Опімах.

Спікер повідомив, що найближчим часом на електронні торги виставлять перші дванадцять площ, а вже на весні очікують проведення відкритих аукціонів. Загалом Служба ініціює цілковитий перехід на прозору систему надання спецдозволів. «Ми відходимо від сумнівної практики надання ліцензій поза аукціонами, запроваджуємо чіткий механізм, сприяємо мінімізації суб’єктивного фактору у прийнятті рішень щодо видачі спецдозволів. Наша мета — створити рівні умови для всіх та надати можливість надрокористувачам змагатись за розробку ділянки на конкурентних умовах», — заявив Роман Опімах.

Нагадаємо, Інвестиційний атлас надрокористувача презентували 6 грудня минулого року, тоді кількість пропозицій у ньому складала майже 60.  

Перейти до вмісту