Кирилюк: найближчі конкурси на надра принесуть до держбюджету до 50 млн гривень

01 Листопада 2018

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Кирилюк розповів про найближчі конкурси на надра

Протягом зими 2018-2019 років держбюджет України може отримати на конкурсах з продажу прав на видобуток корисних копалин від 30 до 50 млн гривень. Про це повідомив у своєму інтерв’ю РБК-Україна тимчасово виконуючий обов’язки голови Держгеонадр Олег Кирилюк.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”50px”][vc_column_text]

“Найближчі три аукціони будуть проходити по існуючій системі. На цих конкурсах буде визначатися ціна ділянок згідно з постановою Кабміну про вартість аукціонного ділянки. І ми можемо сказати, що на цих торгах, на яких буде, в тому числі 3 нафтогазові ділянки, держава може отримати від 30 до 50 млн грн”, – сказав Кирилюк.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”14824″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

25 жовтня 2018 року Держгеонадра провели перший за два роки відкритий нафтогазовий аукціон з продажу прав на користування надрами. На аукціоні з 4-х виставлених нафтогазоносних ділянок компанії проявили інтерес по двом ділянкам.

В результаті торгів право розробляти Липовецьку площу отримала українська компанія “Укргазвидобування”, заплативши 15,1 млн грн, що перевищило стартову ціну лоту у 4 рази. Інший лот дістався компанії “Стрийнафтогаз” за 2,04 млн грн.

Рішення уряду Володимира Гройсмана, які були прийняті 26 липня 2018 року, дозволили розблокувати проведення конкурсів та прискорити підготовку ділянок на продаж.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту