Майже 4300 протоколів ДКЗ виклали у відкритий доступ

25 Вересня 2020

Геоінформ продовжує оприлюднювати протоколи Державної комісії по запасах корисних копалин на своєму веб-сайті

Державний інформаційний геологічний фонд України за підтримки Держгеонадр з квітня 2020 року розпочав оприлюднення протоколів ДКЗ на офіційному веб-сайті підприємства. Сьогодні у відкритий доступ виклали 4262 документи. Оприлюднення протоколів відбувається у рамках політики відкритих дверей у сфері надрокористування, проголошеної Урядом. У Службі вважають, що це дозволить врегулювати взаємодію між власниками, розпорядниками геолого-фізичних досліджень та юридичними особами, які займаються видобуванням корисних копалин та дослідженням надр. І переконують: лібералізація доступу до геологічної інформації матиме позитивний ефект для залучення інвестицій у розробку надр України.

«Спрощення доступу до геологічної інформації є важливою умовою покращення інвестиційного клімату та відновлення довіри до Державної геологічної служби, — прокоментував її очільник Роман Опімах. — Ми даємо можливість суб‘єкту ринку оцінити якість наявної геологічної інформації по об‘єктах, скористатися нею і прийняти інвестиційне рішення. Що простішим буде для інвестора процес прийняття такого рішення, що легшим та прозорішим буде доступ до результатів геолого-фізичних досліджень, — то більше інвесторів ми зможемо залучити в українське видобування».

Нагадаємо, Роман Опімах назвав відновлення довіри до Служби та лібералізацію доступу до геологічної інформації пріоритетами роботи Держгеонадр.

Перейти до вмісту