Міннауки і технологій КНР підписали договір про геологічну співпрацю з Україною

14 Січня 2019

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Наприкінці грудня 2018 року в Міністерстві науки і технологій КНР було підписано чотирьохсторонній договір про співпрацю в галузі розвитку інноваційних технологій між науковими інститутами та комерційними підприємствами Китаю і Українським державним геологорозвідувальним інститутом.

Ця подія стала результатом тривалих попередніх переговорів протягом останніх кількох років, а також консультацій, проведених безпосередньо в КНР, під час особистих зустрічей директора УкрДГРІ Сергія Володимировича Гошовського з керівництвом профільних інститутів Китаю.

Представників чотирьох інститутів в Міністерстві приймав заступник міністра, начальник департаменту науки і техніки професор Чжун Чен (Zhong Chen).
Важливість події полягає в тому, що намічений план робіт між Українським державним геологічним інститутом, Тяньцзінской геологічної академією, Тяньцзінского інститутом геотермальної енергетики та компанії «Тяньцзінь Мін-хи Наука і Технології» був схвалений Міністерством науки і технологій КНР. Таким чином, роботи, заплановані за договором, після дотримання протокольних формальностей будуть включені в план фінансування на 2019 рік.

У своєму виступі в Міністерстві науки і технологій КНР професор, д-р т.н., директор УкрДГРІ С. Гошовський зазначив, що наші підприємства мають багаторічну історію науково-виробничих відносин і побажав надалі використовувати переваги один одного в знаннях, фахівцях і фінансових ресурсах для розвитку науки і процвітання наших країн.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”15724″ size=”full” align=”center” lightbox=”1″][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту