Місяць незламності: даємо відсіч ворогу, наближаємо перемогу

24 Березня 2022

Минув місяць відколи розпочалися жорстокі та криваві спроби росії окупувати Україну

24 лютого розпочався безпідставний напад на неньку-Україну з метою її захоплення. Підступне бомбардування міст, мародерство й інші дії російської федерації аналогічні до дій фашистів та нацистів часів другої світової війни. Україна вже місяць стримує і перемагає набагато більшого за себе ворога. Ми показали світу стійкість, мужність, національне єднання у боротьбі.

«Місяць незламності! Наша держава нині також бореться за свій європейський вибір. Український народ довів свою приналежність до великої європейської родини. Минулого тижня Україна стала членом “енергетичного Євросоюзу”, приєднавшись до європейської енергетичної системи ENTSO-E. Тобто на енергетичній мапі Україна вже є частиною ЄС», – зауважив Голова Держгеонадр Роман Опімах.

2021 року Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і Віце-президент Європейської Комісії Марош Шефчовіч підписали Меморандум про стратегічне партнерство у сировинній галузі між Україною та ЄС і відповідну дорожню карту заходів.

«Наша країна володіє значними ресурсами мінеральної сировини, що містяться в переліку критичних для ЄС. Реалізація проектів у галузі критичної сировини та батарей разом з країна Європейського Союзу – це можливість для України інтегруватися в сучасні високотехнологічні цикли як сталий елемент спільних ланцюгів постачання з державами-партнерами», – вважає Роман Опімах.

Війна РФ проти нашої держави – це не війна лише проти України, ми стоїмо за безпеку і демократичні цінності всього світу. Європа та світ мають бути ще більш рішучими й вдарити по енергетичному сектору російської економіки, який суттєво підживлює російську воєнну машину. Тиск на РФ має посилюватися, допоки вона не припинить агресію і не виведе війська з України. 

Європейський Союз, США, Канада, Велика Британія, Австралія, Японія вже запровадили безпрецедентні санкції проти РФ. Український уряд та українські громадяни дуже цінують допомогу, яку світ надає державі: військову, фінансову, гуманітарну. Світ повинен не боятися російських погроз і ухвалювати відповідальні рішення щодо запровадження ще потужніших санкцій, надання Україні необхідної допомоги, зокрема в захисті неба. Це врятує тисячі життів від російських бомб та суттєво наблизить перемогу над загарбником.

Перейти до вмісту