Міжвідомча комісія до кінця тижня визначить переможців по конкурсах УРП

31 Березня 2020

Не зважаючи на карантин, Міжвідомча комісія передасть Кабміну свої рекомендації до 4 квітня

Як повідомили у Держгеонадрах, не зважаючи на карантинні заходи рекомендації щодо переможців по трьох конкурсах на умовах угод про розподіл продукції (УРП) буде визначено і передано Уряду до кінця тижня. Наразі серед претендентів на розробку перспективних ділянок — компанії України, Канади, Великобританії та Центральної Європи.

«Галузь повинна розвиватись, ми повинні і надалі створювати можливості для того, аби інвесторам було вигідно і цікаво вкладати кошти у розробку українських надр. Міжвідомча комісія по УРП працює над оцінкою пропозицій від заявників, і вже до кінця тижня переможці будуть визначені та оголошені відповідно до встановленого терміну», — зазначив голова Державної служби геології та надр Роман Опімах. 

Нагадаємо, заявки по конкурсах УРП нафтогазових ділянках — Охтирській, Грунівській та Ічнянській, — відкрили 4 лютого. Міжвідомча комісія по УРП мала у двомісячний термін оцінити пропозиції заявників та надати свої рекомендації Кабінету Міністрів для обрання переможців, яких Уряд оголосить протягом місяця після отримання рекомендацій. 

Зазначимо, переможці будуть обрані відповідно до порядку розрахунку балів, розробленого спільно із експертами ринку, компанією великої аудиторської четвірки та проекту USAID «Енергетична безпека України». 

Перейти до вмісту