На аукціон виставили Будищансько-Чутівську нафтогазову ділянку

04 Червня 2020

Торги по перспективній нафтогазовій площі відбудуться 31 серпня

Державна служба геології та надр України розпочала прийом заявок для участі в електронних торгах на отримання спецдозволу на геологічне вивчення, у тому числі ДПР, з подальшим видобуванням по Будищансько-Чутівській площі. Нафтогазоносна ділянка розташована у Полтавській області, на території Чутівського та Полтавського районів. Як зазначають у Службі, це добре розвинений нафто-газовидобувний регіон із розгалуженою інфраструктурою. Обліковані запаси нафти на об‘єкті становлять 2730 тис. т, газу — 856 млн м куб. Початкова вартість лоту — 81 560 800 грн. 

«Це унікальна інвестиційна пропозиція, перспективні ресурси нафти на ділянці складають приблизно два мільйони тонн, а газу — більше 20 млрд м куб. Переконаний, що залучення інвестицій у розробку Будищансько-Чутівської площі матиме дуже позитивні наслідки для розвитку видобувної галузі в цілому, та стане поштовхом до економічного розвитку регіону зокрема», — каже голова Держгеонадр Роман Опімах. 

Він нагадав, що долучитись до аукціону можуть також іноземні компанії: віднедавна вони мають право змагатися за спецдозвіл без попередньої реєстрації юридичної особи в Україні. Конкурентна боротьба проходитиме на майданчику публічних закупівель ProZorro.Продажі, за перебігом торгів можна спостерігати у режимі реального часу.

Нагадаємо, 6 липня відбудеться перший у цьому році аукціон по вуглеводневих ділянках. 

Перейти до вмісту