На Кабміні проаналізували переваги електронних торгів у сфері надрокористування

12 Грудня 2018

[vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Використання електронної платформи ProZorro для надання ліцензій для надрокористування має низку переваг порівняно з аукціонами “з молотком”.

Про це на засіданні уряду сказав голова Державної служби геології та надр Олег Кирилюк.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]”Електронні торги – це елемент прозорості у сфері видобутку газу та користування надрами”, – зазначив голова Держгеонадр.

За його словами, єдиним критерієм перемоги у торгах є ціна лота.

“Використання електронної платформи ProZorro для надання ліцензій для надрокористування має низку очевидних переваг порівняно з аукціонами “з молотком”. Торги будуть анонімні, а процедура погоджень – значно спрощена”, – сказав Кирилюк.

За його словами, кожен учасник матиме три місяці на подачу заявки після оприлюднення електронних торгів, а самі торги проходитимуть у три раунди.

“Пріоритетне місце у черзі пропозицій матиме той, хто запропонує найвищу ціну у попередньому раунді. У результаті, держава отримає максимальну суму до початкової вартості. Електронний формат зможе залучити максимальну кількість учасників”, – додав Кирилюк.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”15405″ align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small” columns_type=”small”][vc_column][vc_column_text]

Він розповів, що у разі відмови переможця оплатити визначену в ході торгів суму, перемогу отримає другий учасник.

Нагадаємо, наприкінці листопада голова Держгеонадр Олег Кирилюк повідомив про підписання договору з ДП «Прозорро.Продажі» й запуск експериментального проекту із запровадження аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів. Договір діятиме до 1 грудня 2019 року.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту