На онлайн-вебінарі Держгеонадра запропонували французам інвестувати у видобуток і розвідку корисних копалин в Україні

28 Квітня 2021

Роман Опімах презентував ділянки надр з покладами критичних і стратегічних корисних копалин для придбання на електронних аукціонах

28 квітня 2021 року Державна служба геології та надр України взяла участь в онлайн-вебінарі з французькими інвесторами. Організаторами зустрічі виступили посольство України у Французькій Республіці та Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest.

Під час вебінару Роман Опімах презентував інвестиційні можливості України в частині розробки об’єктів з покладами критичних і стратегічних корисних копалин. Зокрема, запропонував іноземним партнерам розробляти родовища літію, титану, нікелю, кобальту, ніобію, цирконію, а також золота й вуглеводнів. Також очільник Держгеонадр поінформував учасників зустрічі про умови ознайомлення з геологічною інформацією та про процедуру участі в електронних аукціонах.

«Розвиток партнерства з Європейським Союзом має низку переваг через близьке географічне розташування та міцні політичні й економічні зв’язки. Пріоритетом Держгеослужби є залучення інвестицій, зокрема й іноземних. Ми проводимо послідовну політику в цьому напрямі – започаткували серію зустрічей із представниками іноземних та міжнародних компаній, ділових кіл і урядових організацій, де розповідаємо про особливості ведення бізнесу в Україні та презентуємо вакантні ділянки з покладами критичної та стратегічної сировини», – поінформував голова Держгеонадр.

Під час живої дискусії учасники вебінару обговорили перспективи співпраці України та Франції в галузі розробки українських надр, а також законодавчі норми, інвестиційні стимули та шляхи виходу французького бізнесу на український ринок надрокористування.

За результатами зустрічі сторони домовилися продовжити ділове спілкування. Зокрема представники французької бізнес-асоціації «Avenia» запланували провести зустріч із членами спілки аби з’ясувати актуальні питання та продовжити обговорення з українською стороною щодо започаткування спільних інвестиційних проектів.

Перейти до вмісту