Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування

16 Серпня 2021

Сьома міжнародна конференція проходитиме в місті Львові 1–5 листопада 2021 року

Державна комісія України по запасах корисних копалин запрошує фахівців провідних державних та приватних компаній геологічної, гірничо- та нафтодобувних галузей, надрокористувачів, а також міжнародних представників взяти участь у Сьомій міжнародній науково-практичній конференції «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування».

Метою заходу є підвищення ефективності надрокористування в Україні, розвиток міжнародного співробітництва, вирішення питань залучення інвестицій у мінерально-сировинний комплекс держави, обмін досвідом з геологічного вивчення та використання надр; обговорення актуальних проблем геологічної галузі й надрокористування; проблеми нарощення мінерально-сировинної бази України, визначення нових напрямів наукових досліджень.

«Реформування сфери користування надрами, управління ресурсами корисних копалин, інвестиційний потенціал мінерально-сировинної бази України й інші важливі теми для сталого розвитку галузі будуть винесені на обговорення, – анонсував Голова Держгеонадр Роман Опімах. – Переконаний, експертні зібрання у форматі живого спілкування – це можливість обмінятися думками щодо актуальних питань, порадитися та знайти відповіді на них».

Протягом 2014–2019 років були проведені шість міжнародних науково-практичних конференцій «Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування». Заходи отримали позитивні відгуки і значне зацікавлення з боку вітчизняних і міжнародних фахівців провідних державних та приватних компаній геологічної, гірничої та нафтодобувної галузей, а також надрокористувачів.

З детальною інформацією про конференцію, умовами участі, вимогами та термінами надання тез доповідей спікерів можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Державної комісії по запасах корисних копалин України за посиланням: https://conf.dkz.gov.ua/

Перейти до вмісту