Найперспективніша вуглеводнева пропозиція за останні 10 років!

27 Серпня 2020

Кратне зростання початкової ціни спрогнозували експерти для Будищансько-Чутівської площі під час е-торгів

Державна служба геології та надр України виставила на онлайн-аукціон Будищансько-Чутівську площу. За словами експертів, це найперспективніший лот за останні 10 років.

«В межах ділянки встановлена промислова нафтогазоносність. За обсягами запасів, які вже є на балансі серед незаліцензованих об’єктів, це найцікавіша за останні 10 років пропозиція для інвестування з геологічної та економічної точки зору. Привабливості їй додає безпосередня близькість магістральних газопроводів, якими продукція може подаватися до споживача. Тобто ця ділянка є цікавою як в геологічному, так і в інфраструктурному та економічному відношеннях», – розповів керівник УкрДГРІ Андрій Локтєв. 

На території ділянки виявлені нафтогазоносні родовища та перспективні структури. Площа добре досліджена, зокрема польовими методами – проведено гравіметричні дослідження, електрометрія, сейсміка. Пробурено значну кількість структурно-пошукових, картувальних, а також 15 глибоких свердловин. Завдяки цьому вивчено геологічну будову площі, зібрано керни, проведено геофізичні дослідження та, в результаті, відкрито нафтогазові родовища.

Експерти прогнозують, що початкова вартість лоту, враховуючи запаси, геологічну вивченість і розвинену транспортну інфраструктуру, зросте кратно та може сягнути 500 млн грн.

«Завдяки вивченості Будищансько-Чутівська ділянка є найцікавішою пропозицією для інвестування серед вуглеводневих об’єктів за останні роки. Це надихає і дає надію, що вона викличе справжню зацікавленість з боку ринку та спровокує конкурентну боротьбу під час аукціону», – підсумував голова Держгеонадр Роман Опімах.

Лот виставлений на аукціон три місяці тому. Протягом цього часу всі зацікавлені суб‘єкти ринку мали можливість ознайомитися з геологічною інформацією та замовити додаткові дослідження. Держгеонадра максимально сприяли поширенню інформації про ділянку.

Перейти до вмісту