НАК «Надра України» та АТ «Укргазвидобування» поглиблюють співпрацю

11 Серпня 2020

Компанії підписали «Меморандум про взаєморозуміння, співробітництво та спільні наміри»

З метою збільшення запасів вуглеводнів та обсягів видобутку вуглеводневої продукції національного виробництва НАК «Надра України» та АТ «Укргазвидобування» підписали Меморандум про співпрацю. Сторони домовилися здійснювати проекти у сфері дослідження, оцінки та брати спільну участь у розвитку нафтогазових ресурсів. На меті також впровадження ініціатив щодо пошуку, розвідки та видобування вуглеводнів.

Як зазначив голова правління НАК «Надра України» Тарас Кузьмич, угода про співпрацю дозволить об’єднати потужності двох великих Компаній задля зміцнення енергетичної незалежності держави.

«Ми письмово підтвердили намір об‘єднати наші зусилля, технічні потужності, науковий потенціал з метою розширення видобування вуглеводнів. На посаді голови правління НАК «Надра України» я постійно наголошую на пріоритетності цього напрямку роботи, кінцева мета якого — потужна мінерально-сировинна база та енергетична незалежність України, — наголосив Траса Кузьмич. — Наразі плануємо провести дослідження потенційно привабливих родовищ та погодити програму спільних заходів щодо вивчення територій із покладами вуглеводнів на великих глибинах».

Тарас Кузьмич додав, що необхідність такої угоди обумовлена спільним бажанням сторін збільшити ефективність розробки нових вуглеводневих родовищ та збільшення інвестицій у них. Унікальний досвід обох Компаній дозволить більш ефективно виконувати заплановані роботи із розвитку мінерально-сировинної бази.

Ініціативу підтримала Державна служба геології та надр України. Голова Служби Роман Опімах наголосив, що досягнення енергетичної незалежності можливе лише за умови співпраці усіх суб’єктів галузі, а Меморандум — важливий крок, який затверджує задекларовані наміри.

Перейти до вмісту