Наступного року на аукціони та конкурси виставлять об‘єкти загальною площею 15 000 кв.км

12 Грудня 2019

[vc_row height=”auto”][vc_column][vc_column_text]Роман Опімах поспілкувався із журналісткою британського видання ICIS, і розказав про плани щодо організації конкурсів та аукціонів на наступний рік.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”small”][vc_column][us_single_image image=”20463″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

ЛОНДОН (ICIS) – Україна заявила про плани щодо організації майбутніх тендерів по нафтових та газових площах на 2020 рік. Про це повідомило британське видання ICIS із посиланням на голову Держгеонадр Романа Опімаха. Зокрема, з метою нарощення видобування та залучення інвесторів організували спрощений доступ до наявної геологічної інформації.

Голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах повідомив засобу масової інформації, що установа планує у 2020 році організувати раунди ліцензування нафтогазових ділянок на суходолі і на шельфі Чорного моря загальною площею понад 15 000 кв.км. Планують також залучити інвестиції компаній з США, Канади та Китаю.

«Починаючи з грудня надали безкоштовний доступ до державної геологічної інформації, яка знаходиться у онлайн data-room Держгеонадр. Наразі там представлені звіти та графічні матеріали по трьох об‘єктах, виставлених на конкурси УРП, які пройдуть у лютому 2020 року», — пише видання.
Читайте повний текст матеріалу за посиланням: https://www.icis.com

Автор: Аура Сабадус

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту