НТР Держгеонадр рекомендує виставити на аукціон 9 нафтогазоносних ділянок якнайшвидше

11 Травня 2018

[vc_row][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”11588″ size=”medium” align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]В Державній службі геології та надр України відбулось чергове засідання Науково-технічної ради (далі – НТР).  У ході обговорення спеціалісти рекомендували Службі виставити на аукціон 9 ліцензійних нафтогазоносних ділянок.
Під час заходу Голова НТР Олег Кирилюк повідомив про потенціал перспективних площ та місце їх знаходження.
«Орган активно працює над вивченням нових перспективних нафтогазоносних родовищ, щоб якнайшвидше провести аукціон по вуглеводням. На сьогодні наші науковці пропонують 9 ліцензійних площ, які в основному знаходяться в Східному регіоні України. Це – Дніпропетровська, Харківська, Сумська та Полтавська області. Загальна територія яких становить більше 1,5 тис. квадратних кілометрів. За попередніми підрахунками ресурсний потенціал вуглеводнів на запропонованих місцях видобутку складає більше 30  млн. т. умовного палива. Також, в планах Держгеонадр в цьому році виставити на аукціон більше 40 нафтогазоносних ділянок», – заявив нинішній очільник Служби Олег Кирилюк.
До складу НТР входять працівники структурних підрозділів апарату Держгеонадр, підприємств, установ та організацій, які належать до сфери її управління, а також вчені Національної академії наук України, співробітникіи інших наукових і освітніх закладів, науково-технічних товариств та громадських організацій.
Нагадаємо, Держгеонадра 9 серпня проведе І аукціон в 2018 році з продажу спеціальних дозволів на користування надрами
Довідково.
Науково-технічна рада Державної служби геології та надр України (далі – НТР) є постійним дорадчим органом, який утворено в Держгеонадрах України для розгляду наукових рекомендацій і проведення фахових консультацій з питань геологічного вивчення і з метою забезпечення наукового підходу до раціонального використання надр, інноваційної та інвестиційної політики, відтворення мінерально-сировинної бази.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Перейти до вмісту