Обережно, шахрайство!

18 Грудня 2020

Сьогодні, 18 грудня 2020 року, з телефонного номера +38-095-649-53-55, користувач якого видає себе як САРАМАГА Роман Костянтинович, на номери працівників державних геологічних підприємств та представників бізнес-асоціацій надійшло кілька повідомлень і телефонних дзвінків щодо перерахунку коштів (надання неправомірної вигоди).

Повідомляємо, заступник голови Держаної служби геології та надр України (Держгеонадра) Сарамага Роман Костянтинович не надсилав і не може надсилати повідомлення такого змісту ні співробітникам служби, ні будь-кому іншому, а Держгеонадра керується принципами нульової толерантності до корупції.

Звертаємо вашу увагу на те, що розповсюдження такої недостовірної інформації є кримінальними правопорушеннями, кримінальна відповідальність за які передбачена статтями 369 та 190 Кримінального Кодексу України.

Держгеонадра офіційно поінформували відповідні правоохоронні органи про вчинені невідомою особою правопорушення та звернулися з проханням порушити в межах законодавства кримінальне провадження щодо зазначених інцидентів.

Перейти до вмісту