Обговорили можливості нарощення мінерально-сировинної бази

13 Липня 2020

У Держгеонадрах провели робочу зустріч зі спеціалістами Укргазвидобування та НАК «Надра України».

Сторони обговорили можливості нарощення мінерально-сировинної бази та збільшення вітчизняного видобутку вуглеводневої сировини. Зокрема, представники групи компаній «Нафтогаз» заявили про наміри вивчати нові родовища із потенційними покладами нафти і газу та інвестувати у їх геологічну розвідку на суходолі та шельфі Чорного моря.

«Економічна криза та падіння цін на ринку не повинні стати на заваді зміцненню енергетичної незалежності держави. І зараз слушний час для того, аби об’єднатися для вивчення нових ділянок з вуглеводневим потенціалом та інвестувати у їх розробку», — зазначив голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах.

Учасники наради домовились про проведення серії зустрічей за участю експертів та геологів, з метою спільного опрацювання результатів геолого-фізичних досліджень та визначення пріоритетних об’єктів для подальшої розробки надр. «Плануємо, що разом із «Укргазвидобуванням» нам вдасться активізувати геологічні роботи у межах тих спеціальних дозволів, якими володіє НАК «Надра України», в рамках угод з розподілу вуглеводневої продукції, де Компанія є учасником, та наростити видобування вуглеводнів, — говорить голова правління «НАК «Надра України» Тарас Кузьмич. — Ми поділяємо прагнення колег із УГВ щодо нарощення мінерально-сировинної бази, адже це є фундаментальною умовою для забезпечення держави власною нафтою та газом».

Перейти до вмісту